Dit kunnen (klein)kinderen doen op de Ambachtelijke Plantenmarkt
Bewaar bericht
Wil je dit artikel bewaren? Log in of maak een account aan om het op te slaan bij je favorieten.
Log in
Lees verder onder de advertentie
Voor tuiniers in de dop is van alles te beleven op de Ambachtelijke Plantenmarkt. Je vindt allerlei activiteiten van IVN natuureducatie, waar kinderen aan de slag gaan met de creatieve natuuractiviteiten én de natuur samen beleven. Ook zijn er gratis stekjes te vinden van Diny (op=op)!
Lees verder onder de advertentie

Doe mee met de kinderactiviteiten op de Ambachtelijke Plantenmarkt en beleef de natuur met IVN Noordmidden Achterhoek! Je vindt in de buurt ook poffertjes, limonade én is er koffie en lekkers voor (groot)ouders en begeleiders.
Speciaal voor kinderen heeft Diny (94) met héél veel liefde plantjes gestekt. Kom bij de stand van Aaldering – De Stek gratis een plantje ophalen in ruil voor een tekening of knutsel. Op = op!

Op het voorplein bij het landgoed vind je de Gardeners’ World magazine-leeshoek. In dezelfde tent vind je ook IVN.
Wil je de stekjes vinden die Diny heeft gemaakt? Ga dan op bezoek bij kwekerij Aaldering – De Stek. Bekijk hier de plattegrond of kijk in het programmaboekje dat je ontvangt op de Ambachtelijke Plantenmarkt.
Tip!
Vol praktische tuintips, heel veel inspiratie en altijd duurzame oplossingen voor jouw tuin.